Deprecated: Non-static method nggMediaRss::add_mrss_alternate_link() should not be called statically in /home/bunitas/domains/e-tunezja.info/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

Po ostatnich “przebojach” w Tunezji, na pewien czas wiele biur podróży wycofało się z organizacji wczasów na tamtych terenach. Wszyscy ostrzegali przed tym, żeby tych miejsc unikać i raczej się na wakacje nie wybierać. A jak jest teraz? Obecnie w Tunezji jest już całkiem spokojnie, dlatego myślę, że warto wznowić wycieczki. Okazuje się, że z powodu niedawnej historii, teraz można kupić wczasy znacznie taniej. Znacznie taniej oznacza w tym momencie to, że za niecały tysiąc złotych, polecimy na tydzień do hotelu czterogwiazdkowego All Inclusive. To bardzo atrakcyjne oferty.

Biura podróży muszą zacząć na nowo zwabiać klientów w te zakątki świata, dlatego tak obniżają ceny. Tak samo wszyscy hotelarze tunezyjscy chcą, aby do ich hoteli wrócili ludzie, bo wiadomo, że nie ma się już o co martwić. Dlatego właśnie, polecam Tunezję w tym roku. Standard będzie taki jak zawsze, ale ceny niższe.